Siber Güvenliğin Global Lideri


2001'den beri, Bitdefender inovasyonu sürekli olarak ödüllü güvenlik ürünleri ve insanlar, evler, işletmeler ve aygıtları, ağları ve bulut hizmetleri için tehdit istihbaratını sağlamıştır. Bugün, Bitdefender, aynı zamanda dünyanın güvenlik çözümlerinin %38'inde kullanılan tercih edilen bir tedarikçidir. Endüstriler tarafından tanınan, satıcılar tarafından saygı duyulan ve müşterilerimiz tarafından uyarılan Bitdefender, güvenebileceğiniz bir siber güvenlik şirketidir.
Bitdefender, 150'den fazla ülkede 500 milyondan fazla sistemi koruyan küresel ve lider siber güvenlik çözümleri ve antivirüs yazılımları üretir.

Tüm yeni ve mevcut tehditlere karşı güvende

Çevrimiçi ortamda daha fazla zaman geçirmek sizi sayısız siber saldırıya maruz bırakabilir. Bitdefender'ın çok katmanlı koruması, belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım dahil olmak üzere bilinen ve ortaya çıkan tüm tehditlere karşı güvende tutar.

Kimlik Avı Koruması

Çevrimiçi dolandırıcılık artıyor, ancak gelişmiş kimlik avına karşı korumamız sizi kolayca tehlikeden uzak tutar. Bitdefender, şifreler veya kredi kartı numaraları gibi finansal verileri çalmak için güvenilir gibi görünen web sitelerini algılar ve engeller.

Güvenli çevrimiçi bankacılık

Çevrimiçi alışveriş yaparken ödemenizi koruyun veya sahtekarlığı önlemek için işlemlerinizi güvence altına alan benzersiz, özel bir tarayıcı aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi yapın.

Web'de gezinirken hızlı, anonim ve güvenli

Bitdefender VPN ile web'de gizlilik konusunda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Wi-Fi bağlantısı kullandığınızda banka bilgilerinizi, şifrelerinizi ve indirmelerinizi bilgisayar korsanlarından koruyun.