Panda Cloud Antivirus, Panda Security tarafından geliştirilmiş bir antivirüs yazılımıdır, ücretsiz ve ücretli bir sürümü mevcuttur. Dosyaların, kullanıcının makinesinin işlem gücü kullanılmadan uzak bir sunucuda taranması anlamında bulut tabanlıdır. Bulut teknolojisi, Panda'nın Kolektif Zekasına dayanmaktadır.

İsterseniz, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel hizmetlerimiz de mevcuttur.


Çocuklarınızın internette çok fazla zaman geçirmesinden endişeleniyor musunuz?


Bizim ile Ebeveyn Kontrolü çözümü, sen ayarlanan süre sınırları engelleyebilir veya çocuklarınız bırakın veya (okul, ev, sinema,) Önceden tanımlı bölgelerin geldiklerinde uygulamalar ve mobil cihazlar, olsun uyarılar hem kullanımını kısıtlamak mümkün olacak , konumlarını gerçek zamanlı olarak izleyin, kayıp veya hırsızlık durumunda cihazlarını bulun ve çok daha fazlasını yapın.

Bilgisayarınız her gün yavaşlıyor ve nedenini bilmiyor musunuz?

Temizleme ile gereksiz dosyaları silin ve her zaman yeni gibi çalışması için bilgisayarınızın performansını iyileştirin. Yalnızca önyükleme motorunun gerektirdiği programları etkinleştirerek bilgisayarınızın başlangıç ​​hızını artırın ve Windows işletim sisteminizi düzenli olarak temizleyin.

Her şey için aynı şifreyi mi kullanıyorsunuz?

Normalde farklı hizmetler için aynı şifreleri kullanırız çünkü hepsini hatırlamak imkansızdır. Ancak bu uygulama sizi veri hırsızlığına karşı savunmasız hale getirir.

Günlük yaşamınız için kullanışlı, gerekli bir araç

VPN Premium ile her yerden güvenli ve özel bir şekilde uzaktan çalışma yapabilecek, en iyi seyahat fırsatlarını bulabilecek ve tüm İnternet içeriğine sınırsız olarak erişebileceksiniz: TV dizileri, sosyal ağlar, spor, haberler, tanışma siteleri, video oyunları... Ve daha fazla!