Mikro Hızlı Satış (Barkod)

Satışın En Hızlı Hali:Mikro Hızlı Satış


Sektörünüz hangisi olursa olsun Mikro Hızlı Satış kullanarak satış süreçlerinizi kolaylaştırıp hızlandırabilir hatta maliyetten ve zamandan tasarruf ederek gününüzü kendinize ayırabilirsiniz.

Mikro Hızlı Satış size hangi alanlarda avantaj sağlıyor?

Mikro Hızlı Satış ile barkod kullanarak yaptığınız perakende satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi ilgilendiren tüm bu işlemlerinizi tek bir platformdan rahatça takip edebilirsiniz. Mikro Hızlı Satış ile birlikte hayatınız da bir adım kolaylaşır.


Nasıl kolaylaşır diyorsanız

Pratik kullanım:

Barkod okuyucu ile bütünleşik olarak çalışan hızlı işlem ve sade ara yüzü ile satış sürecinizi fazla zaman harcamak zorunda kalmadan kolayca yönetebilirsiniz. Mikro Hızlı Satış ürününü şube ve merkezlerinizden de eş zamanlı kullanabilirsiniz. Ayrıca terazilerle entegre çalışarak tartılı ürünlerin

Yetkilendirme:

Kasiyer yetkilendirmeleri ile kullanıcıların yapabileceği işlemler düzenli bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz. Böylece günlük satış sürecinizi taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirerek güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kişiye özel ekranlar:

Mikro Hızlı Satış size yazı boyutundan menü yerleşiminlerine kadar istediğiniz şekilde düzenleyip avantajlı ekran sunar. Sağ ya da sol el kullanımına göre yerleştirebileceğiniz bloklar, dokunmatik ya da klavyeli kullanım seçenekleri, sık kullandığınız fonksiyonları atayabileceğiniz sizin seçtiğiniz kısa yollar ile Mikro Hızlı Satış' ı tamamen kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Anlık satışlarınızda herhangi bir sebeple satışını durduğunuz bir ürün ya da ürünleri askıya alabilir, dilediğinizde ekrana çağırarak satışa dönüştürebilirsiniz.

Yaptığınız satışların fiş ve faturalarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Dilerseniz programdaki hazır tasarımları ihtiyacınıza uygun şekilde düzenleyip ürün etiketleri de basabilirsiniz.

Şubelerinizde internet bağlantısı kesilse bile Mikro Hızlı Satış' ı kullanabilirsiniz.Programınız bağlantı sağladığında aktarılması gereken tüm işlemleri merkeze otomatik olarak gönderir.

Ürünlerinizde satır, evrak ve tutar iskontosu yapabilir, indirimlerinizi dilediğiniz gibi kurgulayabilirsiniz. İndirim yapılmasını istemediğiniz ürünler için özel durum oluşturabileceğiniz gibi Mikro Hızlı Satış' ın indirim uygulanmaması gereken ürünleri (alkol, sigara, vb.) otomatik olarak tespit etme özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Mikro Hızlı Satış, markalı ve markasız tüm ürünleriniz için size sayısız görsel seçeneği sunar.Programın içerisindeki görsel kütüphanesinden, ürün isminde geçen kelimeler doğrultusunda arama yaparak dilediğiniz görseli farklı boyutlarda ürünlerinize atayabilirsiniz.