Mikro Online Hesabım

Mikro Online Hesabım


Artık banka hesaplarınızı tek tek kontrol etmek yerine tek bir ekrandan bir bakışta kolayca görüntüleyebilirsiniz. 8 farklı bankanın özel servisleri ile entegrasyonu olan Mikro Online Hesabım Ekstre ile yalnızca bakiyelerinizi değil, belirlediğiniz tarihler arasındaki hesap hareketlerinizi de zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Mikro Online Hesabım Ekstre nedir?

Mikro Online Hesabım Ekstre, Mikro Yazılım'ın tüm banka hesaplarınızı tek platformdan bir bakışta görmenizi sağlayan yazılımıdır. Küçük, orta ya da büyük ölçekli bir işletmeniz varsa Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kullanarak tüm hesaplarınızı tek ekrandan kolayca takip edebilir, hesap hareketlerinize ait muhasebe sürecini kısaltıp, operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz.. Böylece zamanınız da enerjiniz de size kalır.

Mikro Online Hesabım Ekstre ile tüm banka hesaplarınız bir arada

Artık banka hesaplarınızı ayrı ayrı kontrol etmek yerine tek bir ekrandan kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bankaların özel servisleri ile entegre olan Mikro Online Hesabım Ekstre ile yalnızca bakiyelerinizi değil, belirlediğiniz tarihler arasındaki hesap hareketlerinizi de zahmetsizce takip edebilirsiniz. Mikro Online Hesabım Ekstre ile ayrıca tek tek evrak oluşturmakla vakit kaybetmez, hesap hareketlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirerek zamandan tasarruf edersiniz


Mikro Online Hesabım Ekstre'nin sunduğu avantajlar

Ne kadar paranızın olduğunu bilir, kritik anlarda hızlıca karar alırsınız.
İş yükünüz hafifler. Her banka için ayrı şifreyle giriş yapıp, bankalardan hesap hareketlerinize bakmak zorunda kalmazsınız.
Tek ekrandan, tüm banka hesap bakiyesini görürsünüz, ödemelerinizi buna göre koordine edersiniz.
Hesap hareketleriniz otomatik muhasebeleşir.
İş yükünüz hafifler.
Operasyonel açıdan maliyet avantajı sağlarsınız.

Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kiralayabilirsiniz!

Mikro Online Hesabım Ekstre'yi yıllık kiralama modeliyle kullanabilirsiniz. Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kullanmak için 1 bankadan oluşan ana paket’i satın aldıktan sonra çalıştığınız banka sayısına göre ek paketler alarak, ilerlersiniz.

Mikro Online Hesabım Ekstre ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akbank
Denizbank
Enpara
Fibabanka
Garanti BBVA
ING Bank
QNB Finansbank
TEB
Türkiye İş Bankası
Yapı Kredi
Vakıfbank
Ziraat Bankası
Albaraka Türk Katılım Bankası
Halk Bankası
Mikro Online Hesabım Ekstre'yi kullanmaya başlamadan önce, bir yıl içerisinde başka bankalarla da çalışabileceğinize dair bir öngörünüz varsa sisteme o bankaları da dahil etmenizi öneririz. Başlangıçta satın aldığınız banka sayısı yetmemesi durumunda Ek2 , Ek 5, Ek10 şeklinde ek banka paketlerinden satın alabilirsiniz.
Mikro Online Hesabım Ekstre; Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly programları ile tamamen entegredir. Böylece banka hesap hareketleriniz otomatik olarak muhasebeleşir. Bu da iş yükünüzü önemli ölçüde hafifletir.
Bazı bankalar online banka entegrasyon servisi için ek bir ücret talep edebilmektedir. Bankanın talep ettiği bu ücret bankalara göre değişkenlik gösterebilmekle birlikte sadece bankaya aittir.

Mikro Online Hesabım V17 Müşteri Satış Fiyat Listesi
Premium Servisler/ÜrünlerBanka SayısıYıllık Fiyat
Online Hesabım Ana Paket1₺3.990
Ek 2 Banka2₺6.360
Ek 5 Banka5₺13.910
Ek 10 Banka10₺25.760