Eset Endpoint Antivirüs

Eset Endpoint Antivirüs


Hız, algılama ve kullanılabilirliğin uyumlu birleşimini sunan ESET Internet Security, bireysel ve küçük ofis kullanıcılarına yönelik bir virüsten koruma yazılım paketidir. Antivirüs ve internet güvenliği koruması olarak internet veya harici cihazlar üzerinden gelebilecek her tür zararlı yazılıma karşı korur. Artık bir teknoloji haline dönüşen NOD32 teknolojisini kullanan ESET Internet Security, aldığı ödül ve gösterdiği performansla 2019 ve 2020’nin en iyi antivirüs ve internet güvenliği yazılımları arasında yer alıyor.

ESET Internet Security ve öncüsü ESET NOD32 Antivirus, merkezi Avrupa Birliği sınırları içinde bulunan en büyük antivirüs, internet güvenliği ve siber güvenlik şirketi olan ESET tarafından geliştirildi.

Kullanıcı deneyimi

ESET'in çeşitli platformdaki tüm sürümleri basit ve kullanımı kolay ara yüze sahiptir. Ayrıca indirmesi ve yüklemesi çok kolay programlar sunar. İndirme bağlantısını tıkladığınız anda, program kendisini kurar ve herhangi bir şeyi manuel olarak ayarlamaya gerek kalmadan sisteminizi tehditlere karşı hemen taramaya başlar. Araçlar ve ayarlar daha az teknoloji bilgisine sahip kullanıcıların anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında gelişmiş ayarlar teknoloji meraklılarına hitap eder.


4. Ekstra Koruma Özellikleri

Bulut Destekli Tarama

ESET LiveGrid®, en son tehditleri bulmak için dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan gelen kötü amaçlı yazılımla ilgili verileri değerlendirir. LiveGrid sayesinde sıfır-gün adı verilen yeni ve henüz tespit edilmemiş tehditlere karşı da kullanıcılarını korur.

Anti Spam

Kullanıcının uç nokta cihazındaki istenmeyen postaları etkili bir şekilde filtreler ve gelen tüm e-postaları kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar. (ESET Internet Security)

Bankacılık ve Ödeme Koruması

Çevrimiçi alışveriş ve ödeme ortamları için özel güvenli bir tarayıcıyla paranızı güvende tutar. İnternet bankacılığı sitelerinde sizi otomatik olarak korur. (ESET Internet Security)

Ebeveyn Kontrolü

İstenmeyen internet içeriğini kategorilere veya tek tek web sitelerine göre engeller ve çocuklarınızın çevrimiçi güvenliğini sağlar. (ESET Internet Security)

Parola Yöneticisi

Tüm parolalarınızı tek bir yerde kolayca yönetir ve güvende tutabilirsiniz. Tahmin edilmesi zor, güçlü parolalar üretip kullanabilir ve hatırlamak zorunda kalmazsınız. (ESET Smart Security Premium)

Kişisel Güvenlik Duvarı

Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza erişim sağlamasını önler ve kafe, restoran, hava limanı gibi yerlerdeki halka açık Wi-Fi ağlarında diğer kullanıcılar tarafından görünmemenizi sağlar. (ESET Internet Security)

E-posta Güvenliği

ESET Internet Security, kendi tescilli motorunu kullanarak istenmeyen postaların kullanıcıların posta kutularına ulaşmasını engeller. SPF ve DKIM doğrulama, geri saçılma koruması ve SMTP koruması sağlar. ESET Internet Security ürününde yerleşik olarak bulunan ikinci koruma katmanı, kullanıcıların virüs bulaşmasını önlemek için şüpheli veya kötü amaçlı eklerin algılanmasını sağlar.