Alpemix nedir, ne işe yarar??

Alpemix, Teamviewer ve AnyDesk benzeri gelişmiş, hafif ve son derece hızlı, stabil çalışan tamamen ücretsiz bir uzak bağlantı programıdır. Eğer bilgisayara uzaktan erişim, uzaktan bağlanma gibi ihtiyaçlarınız varsa Alpemix sizin için gayet yeterli olacaktır.
ALPEMİX İNDİR

Alpemix programı ile:

Uzaktan bilgisayara bağlanma
Uzaktan bilgisayara erişim
işlemi yapabilirsiniz.

ID Parola

Müşteriniz programı çalıştırdığında ekranında gördüğü ID ve Parola bilgisini yetkililerinize telefonla veya email ile ileterek destek alabilir.

Ad Soyad

Müşteriniz programı çalıştırır.Adını soyadını yazar.Ve yetkililerinize kolayca ulaşıp destek alabilir.

Kullanıcı Adı

Müşterileriniz sizin verdiğiniz kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak yetkililerinizden kolayca destek alabilir.

Grup parolası

Bir grup müşterinizin aynı grup adı ve parolayı kullanarak giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
 

Anydesk ??

Uzak Masaüstü Yazılımı AnyWhere. AnyTime. AnyDesk Dilerseniz ofisinizin bir köşesinden dilerseniz dünyanın başka bir noktasından bilgisayarınıza uzaktan bağlanın. AnyDesk, BT uzmanları ve hareket halinde çalışan kişiler için emniyetli ve güvenilir uzak masaüstü bağlantıları kurmayı sağlar. Alpemix, Teamviewer ve AnyDesk benzeri gelişmiş, hafif ve son derece hızlı, stabil çalışan tamamen ücretsiz bir uzak bağlantı programıdır. Eğer bilgisayara uzaktan erişim, uzaktan bağlanma gibi ihtiyaçlarınız varsa Alpemix sizin için gayet yeterli olacaktır.
ANYDESK İNDİR

AnyDesk, size dilediğiniz yerde, uzaktan çalışma imkanı sunar. İster büronuzun bir köşesinden, ister dünyanın başka bir noktasından – uzaktan ekran erişimi ihtiyacınız olan her anda AnyDesk’i kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz AnyDesk.exe dosyasını çalıştırmanız yeterli

AnyDesk, şifreleme yoluyla varsayılan olarak yüksek düzeyde güvenlik sunar.
-Çevrimiçi bankacılıkta da kullanılan TLS 1.2 teknolojisi ile bağlantılara yetkisiz erişimi engelliyoruz
-Her bağlantıyı asimetrik RSA 2048 anahtar değişimi ile şifreliyoruz.
-Diffie-Hellman Ephemeral Handshake (DHE) sayesinde tüm bağlantılar Mükemmel İletim Gizliliği sunar. Bu nedenle, oturumların şifresi üçüncü şahıslar tarafından çözülemez.
-Salted Password Hashing, şifrelerinizi korumak için kullanılır. Şifre çözme basitçe mümkün değildir.