parallax background

Biz Kimiz

 EBİLİŞİM TEKNOLOJİ

2001 Yılında Çıktığımız Bu Yolda, Farkındalık Yaratmak İçin Değil, Verdiğimiz Hizmetlerin İhtiyaçlarınıza En İyi Cevapları Vermesini Sağlamak İçin Hizmet Veriyoruz.

İşimizi her zaman daha iyi yapmak için çalışıyoruz. Yapmak üzere olduğumuz işin sanıldığından daha zor olduğunun tamamen farkındayız. Aynı anda birçok farklı şirket için önemli projeler üzerinde çalışırken birçok zorlukla karşılaşırsınız. Ancak bu sorunların neden çözülemez olduğunu aramak yerine, nasıl çözüleceğine odaklanıyoruz. Bu yüzden bu projeleri hayata geçirirken 'mazeret' yerine 'çözüm' üretiyoruz.

Yaptığımız işi seviyoruz. Belki de başarımızın en büyük sebebi bu. Çünkü biliyoruz. Ancak işinizi seviyorsanız, o alanda gelişip, daha başarılı olabilirsiniz.

 


Her zaman
Kaliteli Hizmet
Güvenli İş


VİZYONUMUZ

Teknolojiyi, değere dönüştüren hizmetlerimizle, bilgi teknolojileri alanında değişime yön veren, sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak, önde gelen amaçlarımızdandır. 


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin verimliliklerini arttırmak için yeni teknolojileri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birikimimiz ile rekabete avantaj sağlayacak en uygun teknoloji çözümlerini sunarak tek noktadan; güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir iş birliği için buradayız.

DEĞERLERLERİMİZ


Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek.
Hizmette farklılık ve artı değer yaratmak.
Gelişime ve değişime ayak uydurmak.
Müşteri ve sonuç odaklı olmak.


Gazi center iş merkezi merkez mahallesi
Halitpaşa Cad No:29 Kat: 4 Kapı No: 89 P.Kodu: 34245
Gaziosmanpaşa/İstanbul

T: +90 212 909 0 955

F: +90 212 909 0 955

T: info@ebilisim.com.tr