Mikro Run

Siz de büyümek için koşuyorsanız, Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, sade ve anlaşılır menüleri, hazır gelen fatura tasarımları ile Mikro Run en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Üstelik bir bakışta tek ekrandan şirketinizin anlık durumunu da görüp, iş işten geçmeden harekete geçebileceksiniz.

İki kullanıcıya kadar destekli, iki veri tabanı hazır kurulu olarak gelen Mikro Run’ı kullanmak için başka bir yazılım satın almanıza da gerek kalmaz.

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacına tam uyan çözümler sunan, her sektöre uygun olan Mikro Run sayesinde kullanmayacağınız özellikler için para ödeme devri de bitiyor.

Kolay ve işlevsel
Daima güncel
Anahtar teslim e-Fatura
Canlı destek
Güvenli yedekleme
E-Ticaret entegrasyonu
Mobil uygulama
Masaüstü veya bulut uygulaması
Mikro Run ile satışlarınızı ve müşterilerinizi kolaylıkla sisteme tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinizin adres, yetkili, VKN/TCKN, iletişim vb. detay bilgilerini de tanımlayabilir, müşterilerinizden gelecek satış fırsatlarını kaçırmazsınız. Satış irsaliyesi düzenleyebilir tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık veya belirli tarih aralığında raporlar alarak satışlarınızın durumunu analiz edip satış taktiklerinizi oluşturabilirsiniz.
*Çalışan sayısı 5’ten daha az, tek lokasyonu olan işletmeler,
*Esnaf ve serbest meslek sahibi olanlar,
*Genel muhasebe takibini mali müşavir yolu ile takip eden küçük işletmeler
*E-Dönüşüm çözümlerini kullanmak isteyenler
*Mikro Drive ile Verileriniz Güvende
*Müşteri ve Satış Yönetimi Veribis CRM ile Tek Noktada
*Her Zaman Güncel, Her Zaman Yeni
*Kolay Evrak Aktarımı
*Mikro Run’dan Müşavir Programına kolaylıkla evrak aktarımı yapabilirsiniz.
*Mail Takviminiz ile Entegre
*Gmail ve Outlook entegrasyonu sayesinde takviminiz ile entegre olarak çalışır.
*İş Süreçlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.
*Ücretsiz e-Dönüşüm Paketleri
*Detaylı Analiz Olanağı
*Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz.
*Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı da yönetebilirsiniz.
*Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla görebilirsiniz.
*Gider ve gelirlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden, hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.
Mikro Run ile ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Tanımlı olarak gelen banka bilgileri sayesinde çalıştığınız bankayı kolaylıkla sisteme geçirebilirsiniz. Çek ve senetlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Kasanızda ne kadar naktiniz olduğunu anlık olarak bilir, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı naktinize göre ayarlayabilirsiniz. Üstelik parçalı ödeme veya tahsilat da kolaylıkla yapabilirsiniz.
Mikro Run ile ürün satın alımlarınızı ve çalışmakta olduğunuz tedarikçilerinizi kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. İsterseniz müşterinizin adres, yetkili, VKN/TCKN, iletişim vb. detay bilgilerini de tanımlayabilirsiniz. Mal kabullerinizde irsaliye girişlerini yapabilirsiniz ayrıca tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık veya belirli tarih aralığında raporlar alarak satın alımlarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.
Mikro Run ile alım satımını yaptığınız ürün ile hizmetlerinizi sistem üzerine tanımlayabilirsiniz. Stoklarınızın birimlerini (adet, koli, palet, çuval, kilo vb.), fiyatını, dönem başı miktarını ve barkodunu tanımlayıp, istediğiniz gruplara ayırabilirsiniz. Liste ve raporları hem anlık hem de geçmişe yönelik alarak doğru satın alma yapabilirsiniz.
İşletmenizin yatırım maliyetlerini hafifletmek için birçok yöntemi denediğinizi biliyoruz. Ticari programlarda kiralama modelini kullanmak da maliyetlerinizi hafife indirmenin en iyi çözümlerinden birisidir.

Ticari programları kiralama modeliyle alarak bedeli yüksek yazılımların lisans giderlerini yıllara bölerek maliyet avantajı elde edebilirsiniz. Değişen mevzuatlar ve gelişen sektörel dinamikler programınıza yeni güncellemeler yapma ihtiyacı doğurduğunda programınızın en son sürümüne hiçbir ek bedel ödemeden sahip olursunuz .kısacası, kiralanabilen bir yazılım tercih ederseniz ileriki yıllarda programınıza yapacağınız yatırımları ve maliyetleri düşünmenize bile gerek kalmaz

V17 RUN ÜRÜN AİLESİ MÜŞTERİ SATIŞI FİYAT LİSTESİ
ÜRÜN VE HİZMETKİRALIK MODEL 
ÜRÜN AÇIKLAMASIİlk Yıl Bedeli
RUN Ana Paket (1 Kullanıcı)₺8.400
e-Dönüşüm Çözümleri
e-Fatura
e-Arsiv
e-Mutabakat
e-İrsaliye
e-Serbest Meslek Makbuzu
MyE-Kontör 300'lük Paket
Ek Kullanıcılarİlk Yıl Bedeli
Run +1 Ek Kullanıcı₺1.360
Sektörel Çözümlerİlk Yıl Bedeli
Hızlı Satış₺4.500
Hızlı Satış e-Arşiv Kasa₺6.500
Mikro e-Ticaret₺6.500
Getir Çarşı İşletme Yönetimi₺0
Ek Çözümlerİlk Yıl Bedeli
Express Aktarım ₺0
Mikro Şirketim ₺0