Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

 

Mikro Jump Programı İle Neler Yapabiliriz?

Stok/Ürün Yönetimi Yapabilirsiniz.

Mikro Jump ile stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör vb. kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınız için minimum ve hedef seviyeler belirleyebilir ayrıca buna uygun satın almalar yapabilirsiniz. Hizmet satış sözleşmeleriniz ile ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de takip edebilirsiniz.

Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi Yapabilirsiniz.

Mikro Jump, satın alma, teklif yönetimi, sipariş, irsaliye ve fatura süreçlerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırıp onaya sunarak en doğru kararları almanıza da yardım eder. Satış sürecinizi tekliften siparişe kadar detaylı biçimde ilerletmenizi sağlar. Mikro Jump ile müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi kârlı biçimde belirleyebilirsiniz.

Masraf Yönetimi Yapabilirisiniz

Mikro Jump, sınırsız sayıda masraf, gelir merkez, gelir/gider kalemi tanımlaması ve takibi yapmanızı sağlar. Farklı dönemlere yayılan masraflarınızı Mikro Jump’ın Masraf Yönetimi çözümü sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

İşletmenizin menkul varlıklarını Mikro Jump ile etkin şekilde yönetebilirsiniz. Finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri sayesinde, işletmenizin geleceğine dair öngörülerde bulunabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi özelliğiyle kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alıp ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi

Satış, satın alma, masraf vb. birimler için bütçeler oluşturup işletmenizi planlı biçimde büyütebilirsiniz. Hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmalarını yaparak olası aksaklıklar için erkenden önlem alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı anda 21 kullanıcı ile kullanabilirsiniz.
Evet,genelde ve sabit kıymetler muhasebesi yönetimi ek paketini satın alarak yada kiralayarak yapabilirsiniz.
Hayır,2016 ve üzeri sürüm gereklidir
Evet
evet
Evet