FAKTÖRİNG FİRMALARI İLE BULUŞUN

FaturaLab nedir, ne işe yarar?


-FaturaLab, işini geliştirmek isteyen girişimcileri faktöring hizmeti sunan banka ve faktöring firmaları ile buluşturan harika bir uygulamadır.

-FaturaLab, bir yandan ticari işletmelerin birden fazla finansal kurumla kolayca iletişime geçmesini sağlayarak finansman maliyetlerini asgariye indirirken bir yandan da faktöring firmalarının yüksek pazarlama maliyetlerini düşürerek yepyeni müşterilere ulaşmalarını sağlıyor.

-İletişimi elektronik ortama taşıyarak finansman arayışının yaşattığı psikolojik bariyeri de ortadan kaldıran FaturaLab, hem ekonomiye katkı sağlıyor hem de Türkiye'deki fintech şirketleri arasında


Mikro Yazılım ve FaturaLab entegrasyonu
Mikro Yazılım, FaturaLab ile yaptığı entegrasyonun sonucunda müşterilerinin finansman arayış süreçlerini daha şeffaf ve kolay hale getiriyor. İşinizi geliştirmek için sermaye ve nakde ihtiyacı olan bir Mikro Yazılım kullanıcısıysanız FaturaLab ile sizi bir adım ileriye taşıyacak finansmanı kolayca bulabilirsiniz. Artık siz de işinizi geliştirecek finansmana kolayca erişebilir, müşteri kitlenizi büyütme ve koruma yolunda daha kararlı adımlar atabilirsiniz.


5 Süper Avantajı

-Çok kolay ve çok hızlı:

Düzenlediğiniz e-faturaları Mikro Yazılım programı içerisinden tek tuşla FaturaLab sistemine yükleyebilir, hem teklif sürecini hemen başlatarak vakit kazanır hem de en iyi fiyata zahmetsizce erişirsiniz.

-Şeffaf ve güvenilir:

Şeffaf altyapısı sayesinde birden fazla finansal kurumdan teklif alabilir, en iyisini seçip tüm süreci güvenle anlık olarak izleyebilirsiniz.

-Her yerden erişilebilir:

Web arayüzü ve mobil uygulama ile teklifleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyebilir ve onaylayabilirsiniz. Ücretsiz: Ücretsiz altyapısı ile ihtiyaç duyduğunuz finansmana hızlıca kavuşabilirsiniz.

-Kuruluma gerek yok:

FaturaLab'i kurulum yapmadan, Mikro Yazılım üzerinden oluşturacağınız üyelik kaydıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.